Nea-M MUTAT PE WWW.PHRLOVE.COM
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


NE-am MUTAT PE WWW.PHRLOVE.CoM
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere upgrade re5pekt

In jos 
AutorMesaj
re5pekt
Site WeBmaSter
Site WeBmaSter



Mesaje : 6
Data de înscriere : 04/11/2008

cerere upgrade re5pekt Empty
MesajSubiect: cerere upgrade re5pekt   cerere upgrade re5pekt I_icon_minitimeLun Noi 17, 2008 12:04 pm

sunt online majoritatea timpului pe server nu pot da ban, nici makr kick, si asta de knd cu un addon am fost primu admin de pe srv si quar miam dat interesu, spre deosebire de altii kre dau ban aiurea si nu se uita in stanga si in dreapta eu tot timpu am facut poze inainte sa dau ban si am fost corect deoarece sunt si pers kre quar stiu sa joace cs sau pur si simplu persoane kre au bulan intro anumita zii.




NuMeLe Pe CaRe il utilizezI Pe SeRveR : re5pekt
- De caNd detii AdmInuL CuRenT : am mai moolt de o luna
- Motivul pentru care doresti acest upgrade : sa pot face kte ceva si eu pe aici k sau tot schimbat addonurile si etc si la un moment dat nu mai aveam deloc acuma am si knd imi bag parola cum mi sa zis nici makr nu apar akolo la admin_who
- Nivelul accesului pe care il detii MoMenTaN : momentan am 43 de comenzi si nu apar la admin_who asa k nush ce rank mai am
Sus In jos
re5pekt
Site WeBmaSter
Site WeBmaSter



Mesaje : 6
Data de înscriere : 04/11/2008

cerere upgrade re5pekt Empty
MesajSubiect: Re: cerere upgrade re5pekt   cerere upgrade re5pekt I_icon_minitimeSam Noi 22, 2008 11:08 am

plm are kreva de gand sa raspunda ??? k sa stiu ce dreq sa fac dak mai are rost sa intru pe server sa joc sau imi bag pwla si ma joc pe altele. pe deasupra sunt pe locul 9 la nr de ore jucate 28.1 si sunt alti admini kre nu au atata jucat si sunt totusi admini ..... de asemeni tot pe locul 9 sunt si la scor ......
Sus In jos
 
cerere upgrade re5pekt
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere UPGRADE Eg0n
» Cerere upgrade - L3XuS
» ModeL CeReRe UpGRade
» upgrade L3XuS
» cerere admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nea-M MUTAT PE WWW.PHRLOVE.COM :: € € € =*<->..:: Ne-am MUTAT PE WWW.PHRLOVE.COM ::..<->*= € € € :: • Cerere Upgrade •-
Mergi direct la: