Nea-M MUTAT PE WWW.PHRLOVE.COM
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


NE-am MUTAT PE WWW.PHRLOVE.CoM
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere UPGRADE Eg0n

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Eg0n
Site Incepator


Site Incepator



Mesaje : 8
Data de înscriere : 03/11/2008

Cerere UPGRADE Eg0n Empty
MesajSubiect: Cerere UPGRADE Eg0n   Cerere UPGRADE Eg0n I_icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 5:54 pm

- NuMeLe Pe CaRe il utilizezI Pe SeRveR : Eg0n
- De caNd detii AdmInuL CuRenT : 2-3 zile
- Motivul pentru care doresti acest upgrade : poi vreau macar admin de ban si cvarul....pentru autoteambalance si restul
- Nivelul accesului pe care il detii MoMenTaN : cred ca helper Smile
Sus In jos
phr.GoGuTzu
Site AdMInS
Site AdMInS
phr.GoGuTzu


Mesaje : 142
Data de înscriere : 02/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Buc [LacuL TeY] Sec.2

Cerere UPGRADE Eg0n Empty
MesajSubiect: Re: Cerere UPGRADE Eg0n   Cerere UPGRADE Eg0n I_icon_minitimeJoi Noi 06, 2008 6:04 pm

ACCEPT !
Sus In jos
https://phrlove.ace.st
Eg0n
Site Incepator


Site Incepator



Mesaje : 8
Data de înscriere : 03/11/2008

Cerere UPGRADE Eg0n Empty
MesajSubiect: Re: Cerere UPGRADE Eg0n   Cerere UPGRADE Eg0n I_icon_minitimeSam Noi 22, 2008 6:32 pm

vreau o marire de admin ....sa zicem god ....sa am comanda de amx_addban casa pot da ban pe ip in caz de fac SS si ala iese sa ii pastrez ip Wink sa nu mai intre si apropo vreau ........sa imi accepti urmatoarea chestie....dak vine un admin la tine si zice ca a luat ban de la mine scoatei si adminul totusi.....sau zimi dak pot sa le dau ban la admini dak schimba harta deampulea sau dau banuri si kickuri aiurea.......ca la admini nu prea pot sa le dau ban ...ca is admini ...dar na ....tu decizi...vezi ca ai multi dobitoci admini pe serv ....


citeste bine Smile
Sus In jos
!ul!X
Site Incepator


Site Incepator
!ul!X


Mesaje : 9
Data de înscriere : 22/11/2008

Cerere UPGRADE Eg0n Empty
MesajSubiect: Re: Cerere UPGRADE Eg0n   Cerere UPGRADE Eg0n I_icon_minitimeSam Noi 22, 2008 6:34 pm

merita!!!!... eu joc de 2 zile si l-am vazut mereu cand am intrat pe sv... deci un mare pro.. si sper sa obtin si eu ceva.. ( acces )
Sus In jos
Eg0n
Site Incepator


Site Incepator



Mesaje : 8
Data de înscriere : 03/11/2008

Cerere UPGRADE Eg0n Empty
MesajSubiect: Re: Cerere UPGRADE Eg0n   Cerere UPGRADE Eg0n I_icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 2:36 pm

NVM Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere UPGRADE Eg0n Empty
MesajSubiect: Re: Cerere UPGRADE Eg0n   Cerere UPGRADE Eg0n I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere UPGRADE Eg0n
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere ADMIN Eg0n
» Cerere upgrade - L3XuS
» ModeL CeReRe UpGRade
» cerere upgrade re5pekt
» upgrade L3XuS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nea-M MUTAT PE WWW.PHRLOVE.COM :: € € € =*<->..:: Ne-am MUTAT PE WWW.PHRLOVE.COM ::..<->*= € € € :: • Cerere Upgrade •-
Mergi direct la: