Nea-M MUTAT PE WWW.PHRLOVE.COM
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


NE-am MUTAT PE WWW.PHRLOVE.CoM
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Lol !!! LooK This !!!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Trigun
Site Incepator


Site Incepator
Trigun


Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/11/2008

Lol !!! LooK This !!! Empty
MesajSubiect: Lol !!! LooK This !!!   Lol !!! LooK This !!! I_icon_minitimeVin Noi 07, 2008 10:47 pm

Imposibil intrii in cs dai la fav intrii pe phr.idle.ro si ce sa vezi total iesit din comun nu mam intalnit cu asa ceva de cand joc cs de 4 ani si ceva look this
http://fbx.ro/da5qcbjsa6263zy5

pt cn nu stie !!! intrati in cs console si dati playdemo 1234.dem

aveti si voi grija la cn dati admin pur si simplu numai puteam de nervi 1 admin on +2 playeri Wall si Aim Mapa Snow ratele si vanatorii cemai 2 sec mai tarziu server gol normal ca aia 3 codati nau iesit intrau ii scoteau cn sa joace cu ei... dak nu vati lamurit va dau alte 2 demouri si mai tari cu ei Tab Avea si speed .... mai intrase unu Tao cu spped in secunda a 2 a a avut ban eu miam luat kick pt nimic inainte sa fac demoul nu inteleg ... oricum sunt multi desi bat joc de munca altora ... la cum se prezinta lucrurile aqum ash putea sa postez o data la 5 min e plin de codati seara numai dastia este ultimul post carel fac pt k ma zbat pt nimic
Sus In jos
phr.GoGuTzu
Site AdMInS
Site AdMInS
phr.GoGuTzu


Mesaje : 142
Data de înscriere : 02/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Buc [LacuL TeY] Sec.2

Lol !!! LooK This !!! Empty
MesajSubiect: Re: Lol !!! LooK This !!!   Lol !!! LooK This !!! I_icon_minitimeDum Noi 09, 2008 9:40 am

LooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL
asta pe sV meu :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O



cius admin OPTARU Wink!

MULTUMESC TRIGUN !

___________________________________________________________
g0 g0 g0 Phr.idle.ro s0p3r sV !:X


Lol !!! LooK This !!! Banner11
Sus In jos
https://phrlove.ace.st
 
Lol !!! LooK This !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nea-M MUTAT PE WWW.PHRLOVE.COM :: € € € CaFeNeA € € € :: € ChaT €-
Mergi direct la: