Nea-M MUTAT PE WWW.PHRLOVE.COM
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


NE-am MUTAT PE WWW.PHRLOVE.CoM
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ! S T E A M !

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
phr.GoGuTzu
Site AdMInS
Site AdMInS
phr.GoGuTzu


Mesaje : 142
Data de înscriere : 02/06/2008
Varsta : 29
Localizare : Buc [LacuL TeY] Sec.2

! S T E A M ! Empty
MesajSubiect: ! S T E A M !   ! S T E A M ! I_icon_minitimeSam Oct 11, 2008 10:04 am

Computer Games impreuna cu NETOPIA iti aduc acum posibilitatea de a achizitiona licenta pentru jocul tau favorit : Counter-Strike 1.6 la un pret de 10 EURO fara TVA, trimitand un SMS la 7654 .

Cum functioneaza?

Pentru abonatii ORANGE - veti fi taxati cu 10 EURO
1. Trimite un mesaj cu textul LICENTA la 7654
2. Primesti pe sms cd-key-ul CS

Pentru abonatii VODAFONE - veti fi taxati cu 10 EURO
1. Trimite un mesaj cu textul LICENTA la 7654
2. Primesti un sms care iti cere sa confirmi ca ai comandat LICENTA CS
3. Trimite un mesaj cu textul LICENTA CONFIRM
4. Primesti pe sms cd-key-ul CS

Valoarea acestui SMS va fi scazut din creditul aferent numarului sau se va regasi pe factura ta la sfarsitul lunii.
In cateva secunde dupa trimiterea mesajului de comanda vei primi un SMS ce contine cheia de activare a licentei tale Counter-Strike 1.6.
De pe un numar de telefon se pot comanda maximum 2 licente pe luna. Valoarea SMS-ului nu este returnabila asa ca te rugam sa trimiti cu atentie mesajul. In cazul in care nu ai primit sms-ul de raspuns ce contine cheia de activare a licentei te rugam sa suni la numarul de telefon : 021 529 1717 (apel cu tarif normal).

Pentru a instala CounterStrike 1.6 pe calculatorul tau, ai nevoie de aplicatia STEAM, care poate fi downloadata de aici: Steam Download
Sus In jos
https://phrlove.ace.st
T1nKeR
Site God


Site God
T1nKeR


Mesaje : 29
Data de înscriere : 20/09/2008

! S T E A M ! Empty
MesajSubiect: Re: ! S T E A M !   ! S T E A M ! I_icon_minitimeDum Oct 12, 2008 11:48 am

eee nah.... Razz luati ba steam........... cheers
Sus In jos
 
! S T E A M !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nea-M MUTAT PE WWW.PHRLOVE.COM :: € € € Ne-am MUTAT PE WWW.PHRLOVE.COM € € € :: - _ * > STEAM-
Mergi direct la: